Spotkanie z Katarzyną Fioritą

W piątek, 18 września odbędzie się zoomowe spotkanie z Katarzyną Fioritą, pt. Psychologiczne aspekty COVID-19. Co powinniśmy wiedzieć o traumie, lęku, atakach paniki, depresji i myślach samobójczych

Doświadczenie Covid-19, z którym nieoczekiwanie się zmierzyliśmy, to kryzys epidemiologiczny i psychologiczny. Niepewność jutra, ogrom zmian, z którymi musieliśmy się zmierzyć w krótkim czasie, takich jak izolacja społeczna, zmiany w naszym codziennym funkcjonowaniu, utrata lub reorganizacja rytmu pracy, szkoła, stres finansowy, śmierć bliskich czy strach dla zdrowia i bezpieczeństwa naszego i rodziny odcisnęło duże piętno na naszej psychice. Jak rozpoznać niepokojące sygnały, jak sobie radzić w obecnej sytuacji?

Program prowadzi Katarzyna Fiorita, specjalizującą się w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Pracuje w Outreach Greenpoint, z ludźmi zmagającymi się z nałogami i ich rodzinami. Prowadzi psychoterapię ogólną w St. Mark’s Institute for Mental Health w East Village oraz prywatną praktykę w Williamsburgu. Od wielu lat związana jest z The International Focusing Institute, gdzie ukończyła podyplomowe szkolenie z psychoterapii. Obecnie fascynuje ją praca z traumą w podejściu EMDR.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się pod poniższym linkiem https://www.bklynlibrary.org/calendar/psychological-effects-virtual-20200918. Zarejestrowane osoby otrzymają właściwy link na pół godziny przed spotkaniem. Zapraszamy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.